Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandujące

URZĄDZENIA DO PAKOWANIA

WIĄZARKI DO TAŚMY PP

Półautomatyczne i automatyczne urządzenia dla klientów wymagających sprawnego pakowania dużej ilości paczek lub pakietów. Za pomocą taśmy PP lub PET urządzenie naciąga, zgrzewa i odcina taśmę w jednym cyklu. Stosowane w kolportażu prasy, rozdzielniach poczty, małych drukarniach, zakładach stolarskich jak i marketach jako dodatkowe zabezpieczenie (plomba) artykułów AGD lub RTV, kosmetyków.


TP-202, 202 L

TP-202 cieszą się dużą popularnością w sprzedaży ze względu na prostotę w obsłudze, znikomą awaryjność oraz trwałość mimo trudnych warunków pracy. Są idealnym urządzeniem dla małych i średnich firm poszukujących taniej i sprawnej metody pakowania swoich produktów a przy odpowiedniej konserwacji, zapewniają długą i efektywną pracę. Dzięki zamontowanym kółkom jest łatwy do przemieszczania. TP 202 L w wersji stołowej – tańszy o mniejszych gabarytach i wadze.

DANE TECHNICZNE

Taśmy bandujące

M-2

M-2 Stołowy półautomat przeznaczony do opasywania małych pakietów. Mała waga około 20 kg pozwala na ustawienie na biurku, stoliku lub specjalnym stelażu. Przystosowany do spienionych taśm polipropylenowych o małej sztywności umożliwia pakowanie szczególnie delikatnych przedmiotów (banknotów, kopert, dokumentów).

DANE TECHNICZNE

Taśmy bandujące

TP6000

Maszyna ta jest idealna tam, gdzie potrzebna jest wysoka wydajność i szybkość pakowania. Urządzenie może być wykorzystane jako pojedyncze stanowisko do pakowania lub po odpowiednim przystosowaniu w liniach technologicznych. Zaletą jest automatyczny pobór taśmy w ramę jak również wyrzucenie końca taśmy, zgrzew oraz usunięcie taśmy. Standardowy wymiar łuku 850x600mm.

DANE TECHNICZNE
    Wielkość łuku:
   

TP705

Taśmy bandujące

Ekonomiczny model automatycznej maszyny o wysokiej wydajności do pakowania paczek z użyciem taśm polipropylenowych. Cykl spinania może być uruchamiany ręcznie lub pedałem nożnym. Maszyna przystosowana jest wyłącznie do pakowania taśmami wąskimi od 5 do 6 mm.

DANE TECHNICZNE

Taśmy bandujące

TP-202MH

Półautomatyczna maszyna do poziomego opasywania ładunków na paletach taśmą polipropylenową.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku