Producent taśm samoprzylepnych z nadrukiem

HOMEFIRMAOFERTAMAPA SERWISUDOTACJE UEKONTAKT Koszyk SKLEP
Meritum Flash
Taśmy bandująceTaśmy bandująceTaśmy bandujące

PIANKI PE

MATY PE

Pianka PE jest idealnym rozwiązaniem do pakowania produktów wymagających szczególnego zabezpieczenia. Sprawdza się doskonale przy zabezpieczeniu gładkich powierzchni lub ostro zakończonych. Zapewnia optymalną ochronę przed zarysowaniem, wilgocią, działaniem składników chemicznych. Jej dominującą zaletą jest jej struktura: pianka jest lekka, elastyczna i łatwa w użyciu. Pianka jest produkowana w grubościach od 0,5 mm do 15 mm w przypadku płyt warstwowo klejona nawet do 50 mm w szerokościach standardowych od 1 m do 1,5 m. Pianka występuje w roli, taśmie lub płytach (formatkach). Dla indywidualnych potrzeb realizujemy zamówienia na worki PE.

ZASTOSOWANIE

Pianka PE nadaje się szczególnie do zabezpieczenia: mebli i elementów drewnianych, części samochodowych, sprzętu RTV i AGD, szkła i wyrobów ceramicznych, produktów rolnych i ogrodniczych i wielu innych artykułów. Dzięki swym właściwościom izolacyjno termicznych  stosowane są do izolacji kotłów, przy montażu posadzek, podłóg oraz w innych pracach budowlanych.

TECHNOLOGIA/JAKOŚĆ

Pianka PE jest zbudowana z milionów mikrokomórek wypełnionych powietrzem. Dzięki zamkniętej strukturze są bardzo sprężyste i wygodne w montażu. Właściwości fizykochemiczne pozwalają na stosowanie jej w temperaturze od – 40 C do +95 C. Pianki mogą być laminowane folią paraizolacyjną, HDPE oraz metalizowaną. Na życzenie klienta istnieje możliwość barwienia pianki.

DANE TECHNICZNE
Zawartość strony chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie treści, obrazów bez zgody autora zabronione.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 56 648 50 41
tel./fax 56 659 07 24
meritum@meritum-torun.pl
OPAKOWANIA DLA PRZEMYSŁU I HANDLU - na rynku od 1995 roku